Kim jesteśmy?

Paweł Krygier

Współwłaściciel

Robert Gajek

Współwłaściciel

          Aplikacja KofiUp będąca produktem spółki KofiUp s.c. powstała z połączenia miłości do kawy oraz fascynacji najnowszymi technologiami mobilnymi. Wielokrotnie stając przed problemem wyboru ciekawych miejsc, dobrych smaków, troszcząc się przy tym wszystkim o zasobność naszych portfeli zmuszani byliśmy do różnego rodzaju kompromisów. Od teraz na pozór dwa odlegle światy, świat dobrych smaków i technologi mobilnych udało się nam połączyć i zamknąć w Twoim telefonie komórkowym. Dodatkowo opakowaliśmy to wszystko w możliwość realnych korzyści, tak aby użytkownik mógł to odczuć już od samego początku korzystania z aplikacji KofiUp.
          Obserwując wzrost zainteresowania polskiego społeczeństwa kawą chcemy być czynnym uczestnikiem zachodzących zmian a nawet je kreować. Wierzymy, że aplikacja KofiUp stanie się elementem codzienności kawoszy, produktem który będzie integrował oraz edukował.

          Nasz zespół wywodzący się z różnych środowisk społecznych i zawodowych przywiązuje również dużą wagę do problemów dnia codziennego. Dlatego oprócz działalności biznesowej skupia się także na aktywności społecznej. Staramy się być społecznie odpowiedzialni, dlatego też od samego początku dzielimy się swoimi osiągnięciami.
Korzystając z naszej aplikacji, razem sprawiamy, iż 1% dochodu wędruje w kierunku potrzebujących.